edit: u razgovoru sa Draženom u Sheratonu, natuknuo mi je da se ti termistori mogu upotrijebiti kao soft-start za trajne struje od 1A.... samo se on stavi i ništa drugo....
te panasonice ti ja uzmem vjerojatno, sam da provjerim doma da ih nemam već hrpu (ima neka vrečica tamo ovo ono) releji..hmm... ostalo bu ti vjerojatno šulc uzeo