Procjena/prodaja Tent nešto ?

Procjena/prodaja Tent nešto ?

PostPostao/la yoke » Čet stu 27, 2014 10:57 am

Evo ovo sam iskopao u uredskoj ladici :roll:

bilo je namjenjeno ugradnji u NAD S500 cd player, ali sam ga nikad nisam ugradio...

a iskreno vise nemam pojma sta je ovo ? (tent clock ?)
i neku procjenu dali to ista vrijedi ?

i ako je netko zainteresiren nak mi sibne PM

Slika


kupljeno od Tenta i tako stoji u kutijici od prvog dana

oscilator se moze izmjeniti...
ovaj gore odgovara za :
Denon DCD 1500 mk2
Nad S 500
Philips CD2por
Philips CD 723
Philips CD 753

nije bas da je neki izbor :mrgreen:
ali eto...

ovdje je cijela lista koja frekvencija igra za koji Cdplayer
http://www.tentlabs.com/InfoSupport/page21/page21.html
Zadnja izmjena: yoke; Čet stu 27, 2014 11:18 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Procjena/prodaja Tent nešto ?

PostPostao/la davorin » Čet stu 27, 2014 11:15 am

Tako "sam za sebe" vrijedi ~70 lipa/kg (kao i ostali elektronički otpad! :mrgreen: ), ali siguran sam da bi sa ugradnjom u uređaj koštao ~100 Eura, a slušatelju vrijedio i više! :)
Malošumni, precizni i stabilni kvarcni oscilator integriran sa termostatski stabiliziranim kućištem na pločici sa vlastitim odvojnim stupnjem (buffer) i naponskim stabilizatorom je svakako zanimljiv, a vidim da je na istoj pločici predviđen i djelitelj/umnoživač (?) frekvencije koji nije integriran.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Procjena/prodaja Tent nešto ?

PostPostao/la s@ki » Čet stu 27, 2014 11:22 am

hmmm... paketić žvaka?
Ako ti paše šaljem odmah.

šalu nastranu (nisam fulao razmak) kao što davorin reče, zgodna "igračka" za one koji žele tviknut CD..
hmm... možda mi i paše....

EDIT : ne paše :D no zamjena oscilatora pomaže, iako je vjerojatno on i najskuplji u toj priči
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Procjena/prodaja Tent nešto ?

PostPostao/la yoke » Čet stu 27, 2014 11:22 am

Ne znam...
meni je oscilator od 8mhz, jer je odgovarao za moj Cd player...
sam oscilator, ako nekome treba druga vrijednost, je oko 25Eura kod Tenta...

pa rekoh, ako netko ima neki CDplayer koji zeli ''unaprijediti/unakaziti'' :mrgreen:
nek se javi...bolje da je kod njega nego kod mene u ladici :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Procjena/prodaja Tent nešto ?

PostPostao/la audio kutak » Čet stu 27, 2014 2:45 pm

znaći, bolje da je kod nekog drugog u ladici nego kod tebe?!?! :mrgreen:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Procjena/prodaja Tent nešto ?

PostPostao/la yoke » Čet stu 27, 2014 3:08 pm

pa ako ce meni u djep ostaviti nesto novcanica, onda mi je potpuno svjedno di ce to kod njega stajati :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Procjena/prodaja Tent nešto ?

PostPostao/la audio kutak » Čet stu 27, 2014 4:25 pm

to je....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Procjena/prodaja Tent nešto ?

PostPostao/la yoke » Čet stu 27, 2014 4:58 pm

Evo cijena...recimo 50eura...
ako se ne varam nov modul (mozda novije generacije ali mislim da ne to sve isti vrag...mozda se i varam) je 150eura...
cak i da ne pase oscilator isti se kod tenta kupi za 25eura...
Tako da ovo izadje u pola cijene...

djeluje mi ok..
ali nije fiksno :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Procjena/prodaja Tent nešto ?

PostPostao/la Schultz » Čet stu 27, 2014 9:01 pm

A baš ti je neka čobanska frekva od tih 8 Mega.... Ni vrit ni mimo....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Procjena/prodaja Tent nešto ?

PostPostao/la yoke » Čet stu 27, 2014 9:12 pm

A takav mi je trebao...ben ti inzinjere u Nad-u :mrgreen:

Ako te zanima dam ti sconto ma ovu cifru pa si uzmes drugu frekvencinu od Tenta :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju