Imam ova dva switchera nakon rasturanja nekih kutija, pa ako nekom treba, prije nego ih bacim (ponedjeljak idu u smeće); naponi su + 5V i + 15V, vidi se na sliki:
IMG_20141128_165340.jpg
IMG_20141128_165348.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!