x

Re: x

PostPostao/la s@ki » Sri pro 10, 2014 9:33 am

a ne šulc?
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: x

PostPostao/la zika » Sri pro 10, 2014 10:02 am

Sve dok se kupuje biće i prodaje. Onemogućavanje se (zaista) ne postiže ograničenjima ako postoji tražnja... ;)
Drugačije rečeno: neko Vas je iz potaje, da kažem „izdao“... ;)
Napomena: ne znam ni o čemu je reč u prodaji, da ne bude zabune.
Avatar korisnika
zika
 
Postovi: 282
Pridružen: Pet srp 26, 2013 1:40 pm

Re: x

PostPostao/la Master of disaster » Sri pro 10, 2014 10:13 am

Ja se zapravo slažem s time da novi članovi prije nego obave nekoliko postova nemogu stavljati ništa na oglasnik, meni osobno ne smeta, ali ovo je ipak forum, a ne oglasnik i trebalo bi imati malo poštovanja prema trudu i vremenu koji se unose u njegovo djelovanje. Na jednom drugom forumu u kojem sudjelujem je (tamo se ne radi o oglasniku) jedan dio foruma potpuno zablokiran za članove ispod nekoliko stotina postova.
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: x

PostPostao/la yoke » Sri pro 10, 2014 10:27 am

s@ki napisao:a ne šulc?


ma sulc se nakupovao :lol:
sad sve prepusta meni... :twisted: ili sam ja brzi u zadnje vrijeme :roll:

ma meni ne smeta prodaja kao takva
smeta mi kad netko kao padobranac uleti i ide prodavati
ne zelim da postane kao njuskalo...

''e stavio sam oglas na njuskalo,
e sad su ga staviti na audiofil
e idem ga staviti na jos deset mjesta koji imaju veze s audiom...''

evo meni su sad obrisali neki oglas na drugom forumu jer nisam stavio slike, nisam se pridrzavao pravila, sve pet, moja greska :mrgreen:
(ali recimo taj forum je nazalost nekako mrtav i sve se svelo na prodaju/kupovinu...kupovina/prodaja preko tog foruma mi je osobno ok jer bar znam od koga i sto kupujem jer uzimam od ljudi koji su aktivni ili bili aktivni na tom forumu i imaju neku pozadinu u cijeloj prici..za razliku od njuskala...i zao mi je sto je taj forum u banani)
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: x

PostPostao/la Schultz » Sri pro 10, 2014 11:13 am

Advent je....

Malo sam maka....


Maligani....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: x

PostPostao/la yoke » Sri pro 10, 2014 11:23 am

by the way
prodajem tablet nexus 7, kao nov
oce ga netko kupiti ?
nek se javi na PM
schultz ?
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: x

PostPostao/la Edison » Sri pro 10, 2014 12:39 pm

yoke napisao:by the way
prodajem tablet nexus 7, kao nov
oce ga netko kupiti ?
nek se javi na PM


Aj se ti prvo predstavi pa onda prodaji... ;)

I kakav sad Nexus 7? Zadnje sto sam gledao u Blade Runneru bio je Nexus 6... valjda su ga jos usavrsili... ;)
Pojma nemam kakav ti je to Nexus. Koliko istes?

A sto se zabrana i zabranjivanja na forumu tice, treba toga sto manje. Restrikcije su uvijek kontraproduktivne.
Nema tih slucajeva bas previse, a admin je u ovom slucaju dobro odreagirao. :clap:
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju