s@ki napisao:a ne šulc?
ma sulc se nakupovao
sad sve prepusta meni...

ili sam ja brzi u zadnje vrijeme
ma meni ne smeta prodaja kao takva
smeta mi kad netko kao padobranac uleti i ide prodavati
ne zelim da postane kao njuskalo...
''e stavio sam oglas na njuskalo,
e sad su ga staviti na audiofil
e idem ga staviti na jos deset mjesta koji imaju veze s audiom...''
evo meni su sad obrisali neki oglas na drugom forumu jer nisam stavio slike, nisam se pridrzavao pravila, sve pet, moja greska
(ali recimo taj forum je nazalost nekako mrtav i sve se svelo na prodaju/kupovinu...kupovina/prodaja preko tog foruma mi je osobno ok jer bar znam od koga i sto kupujem jer uzimam od ljudi koji su aktivni ili bili aktivni na tom forumu i imaju neku pozadinu u cijeloj prici..za razliku od njuskala...i zao mi je sto je taj forum u banani)