mishox napisao:Zainteresiran sam za relejnu škljockalicu. Ako netko (s@ki) bude radio i/ili ima shemu, veselim se da podijeli iskustvo.
Shema nije nikakva mudrost, progugla stepped atenuator ili pročitaj recimo ovaj članak
http://tubecad.com/2008/02/blog0134.htm
Relejnu varijantu ću raditi sigurno, zajedno sa input selektorom, displejom (ili bez) itd pa ako bude interesa možemo razmišljati i o nabavci veće količine pločica, kita ili tako nečeg al otom potom.
