Edison napisao:Ajmo narode, ploč'ce!
Za stereo trebaju dva...![]()
A sad ozbiljno. Bas mi je neki dan govorio Schultz da mu treba signal generator.
A ovo je prilicno ekonomicno rjesenje...
Schultz bi trebao imati jedan.Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju