Kod mene (na buvljaku) uvijek ima toga kod barem dva "dobavljača".
Mogu u subotu pogledati cijene pa kome bude trebalo .....
Još jedna važna stvar.
Treba točno znati za koju dimenziju vijaka se nabavlja "upuštalo".
Nije dobro nabaviti najveće, pa vjerovati da će teorijom 45 stupnjeva odgovarati za sve dimenzije naniže.
Postoj jedan dio glave (na najširem dijelu) koji nije do kraja "kutni" već je cilindričan pa se vijak baš ne može precizno izravnati s površinom ako se ne primijeni alat odgovarajuće dimenzije On je kod manjih vijaka gotovo nezamjetljiv ali je ipak tu.
To će reči da treba nabaviti upuštala barem za najvažnije dimenzije (M3, M4 i M5) - (ekvivalentne dimenzije glave).


