baxa napisao:Poslao sam 2 pm ali stoje u 'odlazno ' i nikak da se presele u 'poslano'
Šta propuštam?
Predstavljanje?
Stoje u odlazno dok ih primatelj ne pročita.
baxa napisao:Poslao sam 2 pm ali stoje u 'odlazno ' i nikak da se presele u 'poslano'
Šta propuštam?
sonny napisao:Samo ima jedan problem...
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju