
http://www.cabrehifi.com/prodotto.php?lang=2&prod=3&PHPSESSID=5dd1b2501c5765a3f274d
Radi...
Bilo je predmetnom uredjaju rijeci ovdje:
http://www.diy-audio.com.hr/viewtopic.php?f=38&t=2437&hilit=aktivna+skretnica&start=20#p36252
E sad ponavljam pitanje za Lastana koje glasi dal to zamijeniti za Golfa dvojku danas ili ostaviti za kakvu biamplifikaciju sutra? Dok se dvoumim, prodam za 1000kn zainteresiranom namjerniku... Moze i zamjena za razno u bar dvostrukoj vrijednosti.
