
I napajanje, 2x0-45V 0-2A, shema iz elektora, sa dodatkon automatskoga pribacivanja sekundara radi disipacije. Cijena 800kn.


m a r k o napisao:Ja si već jedno vrijeme želim osciloskop ali sam ograničen financijama. Koje sonde bi preporučio tj. koliko bi me to još koštalo?
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost