Da ispravim loše sročen oglas.
Zvučnike iz Gillovog oglasa sam ja kupio...
I kako stoje neupotrebljeni, ja ih prodajem/mjenjam..
Lova je stvar dogovora, Plačeni su 400 kuna..
Centralni je udomljen
Imam još Monacor PH 100 KEP 2 komada (jedan je oštećen na vanjskom limu)
10-tak malih zvučnika isprobavanih na "igla" zvučnicima..

