AVerMedia DVD EZMaker Pro USB 2.0

AVerMedia DVD EZMaker Pro USB 2.0

PostPostao/la davidbraco » Čet ruj 29, 2016 7:36 pm

Poklanjam ovu malu simpatičnu kutijicu.

Dakle ovo je mala kutijica šampanj boje i stane na dlan.
S jedne strane ima chinc žuti-video i bijeli i crveni-audio.
Pored je jos priključak za S video.
S kontra strane je mikro USB i priključak za DC-valjda 5 V?-polaritet?

Za to bi trebalo skinuti drivere za komp-ovisi koje windoze koristite.

Na njemu piše AVerMedia DVD EZMaker Pro USB 2.0
Na poleđini piše model: C030

Koliko ja kužim stvari na ovo valjda spojiš VHS ili DVD i onda digitaliziraš snimku i prebaciš na komp.
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: AVerMedia DVD EZMaker Pro USB 2.0

PostPostao/la Dean » Čet ruj 29, 2016 7:43 pm

Oću jaaaaaa :mrgreen:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: AVerMedia DVD EZMaker Pro USB 2.0

PostPostao/la davidbraco » Čet ruj 29, 2016 7:45 pm

Šalji adresu-to mogu i u pismu poslat.
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: AVerMedia DVD EZMaker Pro USB 2.0

PostPostao/la davidbraco » Čet ruj 29, 2016 7:46 pm

Ček ,ček ti si iz Zg-buš kavu platil-he,he.
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: AVerMedia DVD EZMaker Pro USB 2.0

PostPostao/la Dean » Čet ruj 29, 2016 7:48 pm

Kava nije problem...vrijeme je problem.... samo navečer...
Koji kvart?.
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: AVerMedia DVD EZMaker Pro USB 2.0

PostPostao/la davidbraco » Čet ruj 29, 2016 7:50 pm

Ja sam ti iz Zaprešića-dojdem ja tebi di ti paše-napišem ti tel na PM.
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: AVerMedia DVD EZMaker Pro USB 2.0

PostPostao/la Dean » Ned lis 02, 2016 10:41 am

Došao u posjed gorenavedenog uređaja. Hvala !
Popio sa čovjekom kafu i ugodno popričali. :dance:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost