P:Razno

Re: P:Razno

PostPostao/la drazenK » Sri stu 02, 2016 9:57 pm

Hajd ja ću sj/sk. Što znače parovi? Jesu mjereni? Ili su vađeni od negdje?
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1391
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: P:Razno

PostPostao/la pamook » Sri stu 02, 2016 10:27 pm

Dean napisao:
pamook napisao:mogu ti ih proslijedit za 150kn :mrgreen:

Slika



a neeeee, nego 75kn VKSamaelu, a onih 75 tvojih i ja dodam 75 pa :obscene-drinkingbuddies: - pod parolom "bitno da se para okrece" :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: P:Razno

PostPostao/la vksamael » Čet stu 03, 2016 12:16 am

drazenK napisao:Hajd ja ću sj/sk. Što znače parovi? Jesu mjereni? Ili su vađeni od negdje?


Fetovi mjereni , zato su po vrecicama parovi, može na PP adresu i mob pa se čujemo i dogovorimo.
vksamael
 
Postovi: 106
Pridružen: Čet sij 29, 2015 8:13 am

Re: P:Razno

PostPostao/la vksamael » Čet stu 03, 2016 10:24 am

Tranzistori prodani.

Ostali veliki elektroliti i hladila.
vksamael
 
Postovi: 106
Pridružen: Čet sij 29, 2015 8:13 am

Re: P:Razno

PostPostao/la vksamael » Pet stu 04, 2016 10:55 pm

Hladila i elektroliti zajedno 350kn.
vksamael
 
Postovi: 106
Pridružen: Čet sij 29, 2015 8:13 am

Re: P:Razno

PostPostao/la vksamael » Ned stu 06, 2016 11:10 am

Može i zamjena za nekakav interkonekt, ono space shuttle, kriogeno tretirano, pjeva ko slavuj i tako. :D
vksamael
 
Postovi: 106
Pridružen: Čet sij 29, 2015 8:13 am

Re: P:Razno

PostPostao/la vksamael » Sri stu 09, 2016 5:22 pm

Može zamjena i za hladilo fischer SK56 ili slično, jer ove hladnjake nemogu potrpat u postojeću kutiju.
vksamael
 
Postovi: 106
Pridružen: Čet sij 29, 2015 8:13 am

Re: P:Razno

PostPostao/la Ivica33 » Sri stu 09, 2016 6:08 pm

Poštovani, koje su točno dimenzije Vaša hladila? Hvala.
Ivica33
 
Postovi: 41
Pridružen: Ned pro 27, 2015 12:15 am

Re: P:Razno

PostPostao/la vksamael » Sri stu 09, 2016 7:03 pm

Uf napamet neznam, evo čim dođem kući s posla, izmjeim i poslikam i napišem.
vksamael
 
Postovi: 106
Pridružen: Čet sij 29, 2015 8:13 am

Re: P:Razno

PostPostao/la vksamael » Sri stu 09, 2016 9:21 pm

Evo dimnenzije na fotografijama.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
vksamael
 
Postovi: 106
Pridružen: Čet sij 29, 2015 8:13 am

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost