P: Kućišta od monoblokova

P: Kućišta od monoblokova

PostPostao/la ziki » Sri stu 23, 2016 5:17 pm

Kutije su plastificirane u crno, prednja ploča s emože skinuti, debela je 10mm, aluminijska i plastificirana u crno kao i ostatak kutije.

Dvije kutije su na prodaju. S kutijama dajem trafo od 200VA 2x 30VAC (4 izvoda), 2 graetza, hladilo kojim se može hladiti bilo kakva AB klasa i konektore (strujni s prekidačem, zvučnički i RCA) kao i nogice. Pozadi su rupe pripremljene za stereo verziju pa ako ne trebaju prilažem i one crne čepove kojima se rupe zatvore.

Cijena po komadu je 400kn (sa svime nabrojanim), ako idu obje onda 700kn.

D380xV100xŠ250mm

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostao/la Ivica33 » Sri stu 23, 2016 5:56 pm

Zamjene?
Ivica33
 
Postovi: 41
Pridružen: Ned pro 27, 2015 12:15 am

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostao/la ziki » Sri stu 23, 2016 6:29 pm

Šta se nudi? Može i na PM.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostao/la davidbraco » Sri stu 23, 2016 8:39 pm

Ovo je nemoralna ponuda a ja bez love.

Može bar jedna kutija sa svime time za dobru Bosh bušilicu?
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostao/la ziki » Sri stu 23, 2016 9:19 pm

Jedna kutija je prodana. Ostala još jedna. Ne bih mijenjao za bušilicu. I je, da, nemoralna je ponuda. Kutije same su koštale 750kn bez prenjih ploča.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostao/la Dean » Sri stu 23, 2016 9:32 pm

A ništa...morat ću poskupiti...
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostao/la ziki » Sri stu 23, 2016 9:35 pm

Dean napisao:A ništa...morat ću poskupiti...


Nije kod tebe haha. To je bio neki čovjek čiji sin je bio na cice forumu. Mislim da se ni ne bavi više ovim.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostao/la the_bebe » Čet stu 24, 2016 6:15 pm

Ja bi samo kutiju bez ostatka...dali je to moguce?!
Avatar korisnika
the_bebe
 
Postovi: 283
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:10 pm
Lokacija: Rijeka,Sušak


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost