zvucnici su iz ove teme viewtopic.php?f=38&t=3066" target="_blank
Bili su u pojacalu koje je imalo ulaz za gitaru i orgulje a u izlazu 4xel84.
Prodajem ih jer ih nemogu više gledat.Cim ih vidim pada mi brdo ideja šta sa njima napraviti pa samo dublje upadam u ovaj hobi a prilicno je skupo to zezanje
