Aha..pa bi trebao vece skladiste od schultza !!!
bas me zanima gdje on sve te stvari sprema
ne, prica je bila da sam to sve skupa imao u DSPu pa sad vise nemam potrebe za tim
pasivu namam, pa mi nista sto je dva kanala ne koristi
a na kraju, sta to ima ne raditi kod pass-a
dva mosfeta, saka otpornika i par kondenzatora
neš ti
