Dijelovi JVC-a

Dijelovi JVC-a

PostPostao/la cappucino » Sri sij 24, 2018 2:17 pm

I tako ja,za novogodišnje slavlje posudio nećaku pojačalo i vratio on meni-polupojačalo. A šta da kežem... igoreno sve. Svaki tranzistor,prolivena ploča...
Užas.
No, trafo i pozamašni kondići ostali čitavi + kučište i kutija-ima i poklopac kutije koji nije na fotkama, pa ako nekoga zanima. Može zamjena za krznatato papirnate životinje,cijevi,podnožja...nešto
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Dijelovi JVC-a

PostPostao/la Schultz » Sri sij 24, 2018 3:10 pm

Prodaješ u komadu ili u djelovima?
Mene bi interesirao hladnjak...
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Dijelovi JVC-a

PostPostao/la cappucino » Sri sij 24, 2018 5:59 pm

Schultz napisao:Prodaješ u komadu ili u djelovima?
Mene bi interesirao hladnjak...

Kako god.
Pošalji na PM adresu i dogovorimo se
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Dijelovi JVC-a

PostPostao/la cappucino » Sri sij 24, 2018 6:15 pm

Trafo ima izlaze: 2x50V i 2x40V AC,dimenzije 100x120x100
Kondenzatori 71V / 18000 mf dimenzije 100 x fi52
Zgodno kako sve to stoji na odvojenoj šasiji.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Dijelovi JVC-a

PostPostao/la ilimzn » Čet sij 25, 2018 7:56 pm

kondici pasu u Yamahu... :twisted:
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: Dijelovi JVC-a

PostPostao/la pamook » Čet sij 25, 2018 8:17 pm

:think: a reklo bi se i u Luxman L530 :twisted:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Dijelovi JVC-a

PostPostao/la gilhooley » Čet sij 25, 2018 9:56 pm

Prodaj nećaka...

Onako dugoročno... :lol:
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju