Izgleda u selu se ništa ne može sakriti
Puno hvala svima na željama i čestitkama.
tubeman napisao:Upravo se vratio iz ZG i što vidim ??
Izgleda u selu se ništa ne može sakriti![]()
![]()
Puno hvala svima na željama i čestitkama.



Bing [Bot] pregledava forum i 2 gostiju