A ono, pogledaj koliko ljudi slaže 100 V razglasnu liniju... Ne moraš ga micati ali ni očekivati više novaca od onog što ti je bepo rekao...
E sad, ako si baš naumio dobiti onoliko koliko tražiš za njega, sretno...
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju