PCB bušilica

Re: PCB bušilica

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned lip 16, 2013 7:58 pm

Da možda unajmim neki model koji će raditi gore-dolje sa polugom dok ja sve to snimam. :lol:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: PCB bušilica

PostPostao/la harkonen » Ned lip 16, 2013 8:06 pm

Možda ova; čini mi se da mala zna sa bušilicom.
A nešto mi govori da bi ti moj izbor sjeo.

ova_ga_zna_sa_busilicama.jpg


A glede shema, uradaka, i roštilja koje spominješ....sve sam bacio.
Roštilj sam ustvari poklonio kumu.
Nadalje se bavim samo mlaćenjem prazne slame, prodajom magle i sviranjem k....
Dakle sve čime sam se i do sada bavio. Ali sada s koncentracijom.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Opus Diy
Avatar korisnika
harkonen
 
Postovi: 423
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:41 pm

Re: PCB bušilica

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned lip 16, 2013 8:17 pm

Nije loš pogodak gospon :ugeek: Samo da je nagovorim da makne onu cigaru(jer sam "alergičan" na taj "hobi" :evil: ) i to je to.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: PCB bušilica

PostPostao/la davorin » Ned lip 16, 2013 8:21 pm

Khadgar2007 napisao:Nije loš pogodak gospon :ugeek: Samo da je nagovorim da makne onu cigaru(jer sam "alergičan" na taj "hobi" :evil: ) i to je to.

Nije li ti malo pre mlada s obzirom na javno deklarirani afinitet prema "vintage" tetama? :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7234
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: PCB bušilica

PostPostao/la Schultz » Ned lip 16, 2013 11:06 pm

Davorin: lajk, lajk, lajk!!!!
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: PCB bušilica

PostPostao/la midruzin » Uto lip 18, 2013 5:42 am

Ne sumnjam u njezine dobre namjere i mislim da će rupama poboljšati zračno hlađenje ampova mlađih forumaša, zbog prebrzog zagrijavanja i pregrijavanja. Očito već duže radi u servisu i dobro poznaje sado-mazo-cijevnu topologiju. Postavlja se pitanje, što će napraviti s nama starijim forumašima koji smo prešli na vodeno hlađenje, pa si stalno moramo preventivno dotakati probušeni hladnjak raznim tekućinama, da se pumpa ne pregrije. Svaki je odgovoran za sebe, pa neka sam odluči što ćemu mlada dama servisirati. Ima li takvih koji ne trebaju servis?
Nego, Schultz, imaš li još uvijek one rabljene PC86? Ako imaš (trebam je za SE amp sa 6P36S) mogli bi za nešto mijenjati, imam puno toga što više uopće neću trebati.
midruzin
 
Postovi: 236
Pridružen: Uto ožu 26, 2013 1:45 pm
Lokacija: Krapina

Re: PCB bušilica

PostPostao/la Schultz » Uto lip 18, 2013 7:51 am

Naravno da imam.

I nisu rabljene nego Vintage, Rare, NOS, moliću lijepo... :mrgreen:
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: PCB bušilica

PostPostao/la midruzin » Uto lip 18, 2013 8:50 pm

Svaka čast, još bolje. Ukoliko si zainteresiran za kakvu razmjenu, sjeti se što trebaš, pa javi na PM, dogovorit ćemo se. Na žalost otkako sam u mirovini više ništa ne kupujem, nego samo razmjenjujem. Prvotno sam mislio tjerati 6P36S sa 6F12P koju jako hvale, ali me Davorin odgovorio, zbog njezine sklonosti mehaničkim rezonancama. Pošto se s tim se ne želim zezati, stavit ću kao driver PC86, 6s4p ili sl.
midruzin
 
Postovi: 236
Pridružen: Uto ožu 26, 2013 1:45 pm
Lokacija: Krapina

Re: PCB bušilica

PostPostao/la Schultz » Uto lip 18, 2013 9:17 pm

Od četvrtka sam na godišnjem, pa se nadam da ću imati malo više vremena...
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: PCB bušilica

PostPostao/la tom_hifi » Uto lip 18, 2013 9:43 pm

Schultz napisao:Od četvrtka sam na godišnjem, pa se nadam da ću imati malo više vremena...


... za doći u Oro Goro :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Pomagala

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost