Khadgar2007 napisao:Nije loš pogodak gosponSamo da je nagovorim da makne onu cigaru(jer sam "alergičan" na taj "hobi"
) i to je to.

Schultz napisao:Od četvrtka sam na godišnjem, pa se nadam da ću imati malo više vremena...
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost