ne znam dal je ispravan jer stoji kako je i došao već koju godinu
yoke napisao:sve si fulo
da malo sjednes i razmislis, shvatio bi da je ovo savrsen trafo za tebe
s@ki napisao:nekad davno dobavio sam trafo od yokea. velik, tezak, puno žica, još više bakra.
ne znam dal je ispravan jer stoji kako je i došao već koju godinu
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju