Poklanjam: Tiristorske module

Poklanjam: Tiristorske module

PostPostao/la Schultz » Čet srp 04, 2013 9:23 pm

Znači ukoliko nekome treba poklanjam slijedeće:

Tiristorski moduli, imam svukupno 3 komada, rabljeni, nepoznata funkcionalnost, pregled okom i njuhom - OK.

IXYS
MCC 255 - 16 IO1
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Poklanjam: Tiristorske module

PostPostao/la Schultz » Pet srp 05, 2013 8:25 am

Ako nekome treba (doduše neznam za što ali....) imam tri specijalna releja 1p 100A 250VAC sa špulom 12VDC.

Ima PDFova po netu...

Potražite GRUNER UL-721

Puna oznaka je UL-721Q-R1A-B032

Nećete ništa naći najvjerojatnije pod tom oznakom jer je ovo specijalna izvedba sa malo drugačijim izvodima ali ništa strašno.
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Poklanjam: Tiristorske module

PostPostao/la deleted user » Pet srp 05, 2013 1:33 pm

Ako ce neko radit aparat za tockasto zavarivanje eto mu prilike.
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Poklanjam: Tiristorske module

PostPostao/la Schultz » Pet srp 05, 2013 2:23 pm

Može netko raditi i dimmere za nekakve reflektore isto....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Poklanjam: Tiristorske module

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet srp 05, 2013 3:30 pm

Da li bi se dao napraviti sa time neki dimmer za kućnu rasvjetu ili je to overkill? Oni standardni koji se nađu po trgovinama su ćesme samo takvo koje baca u mrežu raznorazne smetnje pa jel bi se dalo zDIYati nešto pametnijega?
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Poklanjam: Tiristorske module

PostPostao/la s@ki » Pet srp 05, 2013 3:33 pm

bi ako misliš dimati cijelu kuću... i susjeda :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Poklanjam: Tiristorske module

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet srp 05, 2013 3:40 pm

Onda idemo dalje, neka netko drugi udomi to. već sam dovoljno "nažicao" forumaše u ovih par dana. :lol:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Poklanjam: Tiristorske module

PostPostao/la Schultz » Pet srp 05, 2013 3:58 pm

Evo, evo... Ostavim ti ja jednoga kod Deana u utorak.... Pa dimmaj... :mrgreen:
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Poklanjam: Tiristorske module

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet srp 05, 2013 4:00 pm

Da zdimam ulaz preko pancera? :lol:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Poklanjam: Tiristorske module

PostPostao/la dupli » Pet lis 18, 2013 2:01 am

ako mnisi nikome poklonio tiristorske module meni bi odgovarali
popravljam ono što nitko nemože
dupli
 
Postovi: 4
Pridružen: Pet lis 18, 2013 1:45 am
Lokacija: Oroslavje

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju