gilhooley napisao:Molim lijepo - gdje to piše u pravilniku ili statutu?
Ha?
...za samo 500kn, spreman sam to antedatirati i dodati.... ili ne dodati... za 700kn
gilhooley napisao:Molim lijepo - gdje to piše u pravilniku ili statutu?
Ha?
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju