Prodajem razno...

Re: Prodajem razno...

PostPostao/la Schultz » Ned srp 26, 2020 9:32 pm

Ne prodajem ovo jer nešto ne valja ili mi ne odgovara... prodajem zato jer nemam više kamo sa svime time tako da zamjena jedne kutije sa drugom koja bi mi isto stajala nije mi neko rješenje....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Prodajem razno...

PostPostao/la boca » Ned srp 26, 2020 9:50 pm

Nece me ta KT88.
Kolko god ju hocu nikako da mi uleti.
Imao el84 i 6l6, 300B ali nikako 88 da uleti :(
boca
 
Postovi: 273
Pridružen: Sub lip 18, 2016 10:49 pm

Re: Prodajem razno...

PostPostao/la Edison » Ned srp 26, 2020 10:09 pm

boca napisao:Nece me ta KT88.
Kolko god ju hocu nikako da mi uleti.
Imao el84 i 6l6, 300B ali nikako 88 da uleti :(


Pa Schultzova cijena je vise nego dobra, a pojacalo je prakticno novo... Tesko ces naci nesto takvo za taj novac.
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju