Postao/la Khadgar2007 » Pon kol 12, 2013 11:37 am
Mali update, tj. jučer danas se radilo na malom unaprijeđenju bušilice. Dodao sam dva komada pleksiglasa koji služe da se feder nasloni na njih a ne na MDF i gumenu brtvu ležaja. Već sam prije primjetio na federu neki zeleni đavo i kada sam promotrio bolje vidim da feder struže po brtvi i rekoh to nemere tako i unaprijedio bušilicu sa v1.0 na v1.1
Evo dvije slike kako to izgleda sada.
18.jpg
19.jpg
edit: već je i v1.2 u planu ali to tek kada se vratim sa mora.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!