Khadgar2007 napisao:Grunfe, jel si prošetao po onom deblu koje viri van terase? Čini mi se kao jedan ekstreman izazov.![]()
Ja se baš ovih dana mučim sa kiselim krastavcima(ne onim tvojim elektroničkim). Prvi puta ih radim samostalno, davno smo ih znali raditi prije nekih 25 godina pa smo odustali jer su se znali zamutiti pa onda više štete nego koristi. Tako da sam si rekao idem napraviti par tegli ove godine za probu. Rezultat je za sada upitan. Od 7 tegli pet se zamutilo od vrenja, pa sada pokušavam spasiti situaciju ako se može... I
Meni su objasnjavali da se krastavci pokvare zato sto prije kiseljenja treba da odstoje nekoliko dana poslije branja, moraju da dehidriraju i onda navodno kod kiseljenja povuku ocat u sebe i ne kvare se , tako tvrde.


