Da malo dignem temu...
Nabavio sam MAx 038. Tip kaže da su iz RS -a. Neki Njemac, nije sa Ebaya. Valjda nije fake.
E sad.. Ja bi radio sa tim. Znam da su neki već radili sa tim čipom, pa eto...ako ima kakav link.... Na "najboljem prijatelju" ima puno toga, ali što izabrati?
Naravno da ću dodati i fenkvenc metar, tako da to bude jedan kompaktni uređajčić za široke mase...
