jos uvijek mi lezi doma...
nebi ga se sjetio da mi jutros skoro nije pao na glavu...
trafo ima izvode od 5-40V u skokovima od 5V tako da se moze iscupati bilo koja kombinacije 2x5V... 2X15V... do 2X40V
snaga 1kVA
nije bas najljepsi trafo kojeg ste vidjeli...ali radi...bar za sad

p.s...koliko sam vidio ovo jos nisam bio oglasio na forumu...mozda grijesim...nekako mi je u sjecanju da sam ga vec oglasavao, samo se ne sjecam gdje
