x
EDIT: post je obrisan.
Ipak prvi post nakon registracije ne bi trebao biti prodaja nečega.
Account nećemo brisati a novog člana pozdravljam i lijepo molim da prvo posjeti predstavljanje.
zika napisao:Pa, na PP...LesFaul napisao:I kako cu ja sad kupit audio filter???![]()
![]()
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju