baxa napisao:Ako se to jednostavno spaja da se recimo 4 leda za nr '4' spoje zajedno i preko diode na plus +5V a 5 ledova za br '3' spoje zajedno i preko diode na +5v onda ja to napravim sam u protivnom treba mi ipak majstor.
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju