P: Pojačalo za slušalice

P: Pojačalo za slušalice

PostPostao/la ziki » Ned ruj 25, 2016 12:29 am

Sviralo na Triode festivalu, složio ga fixxxer. Mislim da je to pojačalo kao ono što je radio Harkonen u svojoj headamp seriji. Kod mene se čuje malo bruma, iako na festivalu se nije čulo. Meni stoji i višak je, a djeca je zanimljivo sve što svijetli pa ide iz kuće. Kontruktor ga je zamislio otvorenog s donje strane radi boljeg hlađenja. Cijena 700kn +ppt.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned ruj 25, 2016 8:31 am

Dobro misliš Ziki, to je to pojačalo za slušalice sa katodnim autotrafom.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostao/la tom_hifi » Ned ruj 25, 2016 9:15 pm

Ima negdje tema o tome? :D
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned ruj 25, 2016 9:20 pm

Evo je viewtopic.php?f=6&t=163 ,moja tema. Ja mislim da je Fixxerova na drugom forumu.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostao/la ziki » Pet lis 07, 2016 10:17 am

Može zamjena za razno...
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostao/la davidbraco » Čet lis 13, 2016 7:13 pm

A to razno može biti npr...
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostao/la ziki » Sub lis 15, 2016 3:23 pm

Neko integrirano pojačalo, HT reciever, neki zvučnici, slušalice...(moguća moja nadoplata). Moguće i za druge stvari. Slobodno ponudite.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostao/la davidbraco » Sub lis 15, 2016 9:27 pm

Možda bušilica Bosh-slična ovoj na slici:

Moja je zelena-dobio je u rinfuzi 2003 godine i sastavio sam ju i stavio nove četkice.
Borfuter je loš ali dajem novi uz nju.
Od kad sam ju sastavio stoji mi i nisam ju koristio.
Mislim da takva nova košta oko 2000 kuna.
Mehanički je dobra a i rotor mi je izgledao ko nov.
Borfuter nisam uspio zamijeniti jer mislim da je onaj šaraf koji ide unutra za prićvrščivanje izglodan a taj šaraf
imam novi sa novim borfuterom.
Treba neki specijalac za to odvrnuti-navoj je valjda isto kontra.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostao/la davidbraco » Sub lis 15, 2016 9:44 pm

samo mala nadopuna: tako je i na ovoj mojoj
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostao/la ziki » Ned lis 16, 2016 12:12 am

Ne treba mi bušilica. Hvala na ponudi.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju