Postao/la ziki » Ned ruj 25, 2016 12:29 am
Sviralo na Triode festivalu, složio ga fixxxer. Mislim da je to pojačalo kao ono što je radio Harkonen u svojoj headamp seriji. Kod mene se čuje malo bruma, iako na festivalu se nije čulo. Meni stoji i višak je, a djeca je zanimljivo sve što svijetli pa ide iz kuće. Kontruktor ga je zamislio otvorenog s donje strane radi boljeg hlađenja. Cijena 700kn +ppt.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.