ziki napisao:Sve te čekam, a tebe nema.
Jbga, imao sam nešto posla.....
ziki napisao:Sve te čekam, a tebe nema.
davorin napisao:Prelaziš sa elektronike na goblene?
Edison napisao:davorin napisao:Prelaziš sa elektronike na goblene?
Tko? Schultz?
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost