tom_hifi napisao:Odličan posao, lijepo to izgleda, a vjerujem da odrađuje još i bolji, a i dugotrajniji posao.
Inače, koliko su originalne ispravljačice imale cca vijek trajanja?
Vjerujem da im je radni vijek iznad 16000 sati, kao i većini odašiljačkih i profesionalnih elektronki, ali u trajnom radu je to tek oko 2 godine.


