Prodajem razne stvari sa slika (hitno se rješavam toga jer mi je zatrpan stan, starci su mi poludili), nemam pojma koliko vrijede, ali znam sigurno da nisu baš za badava...
Osciloskop je u izvrsnom stanju vizualno, a i ispravan je, nije mi više potreban, zauzima prostor, imam bolji osciloskop.
4x ormarića u ok stanju, ful krcati su elektronikom i komponentama koje super dobrodođu u lampaškom a i tranzistorskom svjetu.
Mala tijela namotaja, mislim da su za lim od 38mm nisam siguran.
Trafo lim, veličine od 28mm, 32mm, 34mm, 38mm, 42mm, 48mm, na šinama su, ima vjerojatno 30 kila tog lima za trafiće raditi.
Imam i neke "mainstream" lampe viška tipa 12AX7, EL84 itd. od Phillipsa, Sylvanie i raznih (ispravne), ali to nebi davao isto za badava, prodao bi po nekoj realnoj cijeni, koja bi vam odgovarala.
Tko zna nešto više o tome volio bi da kaže koliko to realno vrijedi... Jer ja stvarno neznam cijenu.
