Razno

Razno

PostPostao/la DrFireBottle » Ned kol 09, 2020 10:40 am

Prodajem razne stvari sa slika (hitno se rješavam toga jer mi je zatrpan stan, starci su mi poludili), nemam pojma koliko vrijede, ali znam sigurno da nisu baš za badava...

Osciloskop je u izvrsnom stanju vizualno, a i ispravan je, nije mi više potreban, zauzima prostor, imam bolji osciloskop.
4x ormarića u ok stanju, ful krcati su elektronikom i komponentama koje super dobrodođu u lampaškom a i tranzistorskom svjetu.
Mala tijela namotaja, mislim da su za lim od 38mm nisam siguran.
Trafo lim, veličine od 28mm, 32mm, 34mm, 38mm, 42mm, 48mm, na šinama su, ima vjerojatno 30 kila tog lima za trafiće raditi.
Imam i neke "mainstream" lampe viška tipa 12AX7, EL84 itd. od Phillipsa, Sylvanie i raznih (ispravne), ali to nebi davao isto za badava, prodao bi po nekoj realnoj cijeni, koja bi vam odgovarala.

117380721_344581343372420_5840372795527832079_o.jpg

117387002_344581376705750_6326651715123260402_o.jpg

117537421_344581330039088_228553122558361254_o.jpg

117473006_344581373372417_6340912506362357853_o.jpg

117379772_344581390039082_2142743648956936674_o.jpg

117592737_344581383372416_57295407965178566_o.jpg


Tko zna nešto više o tome volio bi da kaže koliko to realno vrijedi... Jer ja stvarno neznam cijenu.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 870
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Razno

PostPostao/la Dorian » Ned kol 09, 2020 1:12 pm

mene bi ormarici zanimali, prazni u principu, no tek krajem 8 mjeseca ako je cijena prihvatljiva, no sam moras reci koliko trazis
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: Razno

PostPostao/la DrFireBottle » Sub ruj 19, 2020 6:05 pm

Dam ti sva 4 ormarica za 150 kn? To prihvatljivo?
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 870
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Razno

PostPostao/la DrFireBottle » Sub ruj 19, 2020 6:07 pm

Akcija ljudi, dajem tonu tijela za namote prigušnica i malih trafića, i jedno 30 kila trafo lima za besplatno ili neki sitniš donaciju, koga zanima nek se javi
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 870
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Razno

PostPostao/la Dorian » Sub ruj 19, 2020 7:02 pm

DrFireBottle napisao:Dam ti sva 4 ormarica za 150 kn? To prihvatljivo?

sorry, nisam vidio odgovor, moze, cijena je ok, sam nisam u zg, budem nesto smislio kako da ti dostavim novce i to prepeljam, ostavi mi broj moba na privatnu poruku.
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: Razno

PostPostao/la DrFireBottle » Ned ruj 20, 2020 9:19 am

Što se tiče ovih limova i tjela namota, oni budu završili na starom željezu ako netko ne dođe po to i uzme to u roku dva tri dana, a jako bi mi drago bilo da se stvari ne bacaju i da to dobije neku svrhu. Nebi nikad inaće to bacao, ali tata me potjerao da garažu počistim jer sam je zafilao onako "ciganski", jučer smo pun auto otpeljali u reciklažno dvorište elektronike koje sam skupio i ostalih stvari, toliko toga se bacilo a tek sam zagrizao površinu... Uglavnom tata je krenuo trpat te EI limove u auto i ja sam reko ne cekaj, možda netko sa foruma oće, tako da ekipa evo, razdjeljujem, ali stvarno ako nitko ne uzme to u kratkom roku, sa velikom žalosti moram reć da bude mi to tata na smeće otpeljo.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 870
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Razno

PostPostao/la Bepone » Ned ruj 20, 2020 10:20 am

daj neke dimenzije tog EI lima.. nikakve podatke nisi dao, koliko tipova, koliko ima od svakoga, koje debljine, koja su tijela? inace EI lim ej jako jeftin pa se ne isplati tako neku kramu uzimat i sortirat,, ali ako je neki dobar tanki lim, mozda se more razmislit
Bepone
 
Postovi: 5942
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Razno

PostPostao/la DrFireBottle » Ned ruj 20, 2020 12:00 pm

28mm, 32mm, 34mm, 38mm, 42mm, 48mm, na šinama su, svaka je šina duga oko 50 cm, možda više, koliko su debeli nisam premjerio, tijela namota su Michael i još neke druge kineske, dosta su mala tijela, ja mislim za lim od 36 mm. Ostale tehničke podatke stvarno neznam, od rodbine dobio, nitko mi nije ništa rekao, niti tip materijala itd. Samo znam da su neke tračnice u koje je naguran taj lim malo ohrđale, ali je 90% lima u wow stanju, dosta dobrom.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 870
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Razno

PostPostao/la Bepone » Ned ruj 20, 2020 5:43 pm

izmjeri samo srednji stup "I" elementa pa stavi ovdje ako si jos u djiru
Bepone
 
Postovi: 5942
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Razno

PostPostao/la joe dalton » Ned ruj 20, 2020 6:02 pm

Ajd izmjeri i špule. Sve dimenzije: unutrašnje + duljina. Ili barem fotkaj pored nekog mjerila (metar, ravnalo).
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost