drazenK napisao:Ja sam zainteresiran za keramičke lemne letvice pa bi rado otkupio od nekoga tko uzme sve ovo, ili bi participirao u otkupu ili kako već..
Master of disaster napisao:drazenK napisao:Ja sam zainteresiran za keramičke lemne letvice pa bi rado otkupio od nekoga tko uzme sve ovo, ili bi participirao u otkupu ili kako već..
Da..., i meni bi dobro došle četiri. Ne znam koliko ih ima unutra...
drazenK napisao:Master of disaster napisao:drazenK napisao:Ja sam zainteresiran za keramičke lemne letvice pa bi rado otkupio od nekoga tko uzme sve ovo, ili bi participirao u otkupu ili kako već..
Da..., i meni bi dobro došle četiri. Ne znam koliko ih ima unutra...
Nema problema, riješimo to..
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju