Čišćenje Aladinove Pećine

Re: Čišćenje Aladinove Pećine

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri srp 27, 2022 7:01 pm

Ajde ja ću to onda bezecirati pa naletim u Zg jedan dan da se vidimo.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Čišćenje Aladinove Pećine

PostPostao/la ilimzn » Čet srp 28, 2022 3:51 am

Nastavak:
Ruski modularni osciloskop C8-12A.
Na žalost, u transkportu je puklo grlo katodne cijevi. Ona je prilično specifična, s obzirom da ima analognu memoriju.
Znači, reciklaža.
Dijelovi unutra su naravno pomalo egzotični s obzirom na porijeklo, a najbolji dio je vjerojatno modularno kućište, golemi trafo s C jeygrom, tona mehanike i ponešto teflonskih kondenzatora. Ovo čudo ima cca 40kg... 200KN? Dogovorimo se...
******** PRODANO ********
R1.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zadnja izmjena: ilimzn; Pon kol 01, 2022 3:41 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: Čišćenje Aladinove Pećine

PostPostao/la Master of disaster » Čet srp 28, 2022 9:32 am

drazenK napisao:Ja sam zainteresiran za keramičke lemne letvice pa bi rado otkupio od nekoga tko uzme sve ovo, ili bi participirao u otkupu ili kako već..


Da..., i meni bi dobro došle četiri. Ne znam koliko ih ima unutra...
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Čišćenje Aladinove Pećine

PostPostao/la dredder » Čet srp 28, 2022 9:43 am

Ja čekam 779es na bubanj :)
Avatar korisnika
dredder
 
Postovi: 533
Pridružen: Sub tra 12, 2014 2:55 pm
Lokacija: Dubrovnik

Re: Čišćenje Aladinove Pećine

PostPostao/la drazenK » Čet srp 28, 2022 10:07 am

Master of disaster napisao:
drazenK napisao:Ja sam zainteresiran za keramičke lemne letvice pa bi rado otkupio od nekoga tko uzme sve ovo, ili bi participirao u otkupu ili kako već..


Da..., i meni bi dobro došle četiri. Ne znam koliko ih ima unutra...

Nema problema, riješimo to..
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1391
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: Čišćenje Aladinove Pećine

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet srp 28, 2022 10:08 am

Hmm...taj ruski skop mi se čini zanimljiv. Pošaljem ti koju poruku na what'sup. :)
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Čišćenje Aladinove Pećine

PostPostao/la ilimzn » Pet srp 29, 2022 3:01 am

Dimenzije osciloskopa su 48cm širina, 50cm dubina (od ručki do nožica na zadnjoj ploči), koji mm manje od 20cm visina uključivo nožice.

Kašeta iznenađenja je dobila još 6 kondenzatora. Pojašnjenje: Svi veliki kondovi u njoj su u parovima ili kvartetima, i trebali bi biti unutar specifikacija, jedino što su malo većih gabarita.
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: Čišćenje Aladinove Pećine

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet srp 29, 2022 8:41 am

Odlično, onda kupujem i taj ruski tenk.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Čišćenje Aladinove Pećine

PostPostao/la Master of disaster » Pet srp 29, 2022 9:38 am

drazenK napisao:
Master of disaster napisao:
drazenK napisao:Ja sam zainteresiran za keramičke lemne letvice pa bi rado otkupio od nekoga tko uzme sve ovo, ili bi participirao u otkupu ili kako već..


Da..., i meni bi dobro došle četiri. Ne znam koliko ih ima unutra...

Nema problema, riješimo to..


Oki do...
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Čišćenje Aladinove Pećine

PostPostao/la ilimzn » Sub srp 30, 2022 10:57 pm

Idemo dalje:
Sony komplet, stereo receiver STR-GX311 i CD player CDP-791, podaci se lako nađu na netu.
Stanje: sive crte na slikama NISU ogrebotine nego tragovi od pokušaja čišćenja mokrom krpom. Stanje oba je prilično dobro, jedino što receiveru fali gumb 'balance'. Oba trebaju dobro čišćenje.
Koliko znam komponente su u principu ispravne, bio je prigovor da se receiver ponekad ne želi upaliti na daljinski, nego ga treba ugasiti pa upaliti na prekidač na prednjoj ploči, što vjerojatno znači da treba pogledati filterski elektrolit iza standby transformatora.
CDP je otišao u skladište kao ispravan, moguće nakon toliko vremena će trebati očistiti mehanizam, klasični problem skrutnute masti i zapinjanja.
CDP je ujedno i zvjezda ansambla, jedan model ispod vrha u toj kategoriji, ima i varijabilni izlaz kojis e podešava potenciometrom na prednjoj ploči i ujedno podešava glasnoću slušalica. CDP je eminentno tweakabilan.
Daljinski upravljači nisu prisutni, u principu bilo kakav Sony daljinski će raditi s ovim kompletom.
300KN? Možda me se da nagovoriti na kakav popust pogotovo ako netko uzme još nešto iz ponude.
sony1.jpg


Prodano Zmajz
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zadnja izmjena: ilimzn; Čet ruj 08, 2022 2:46 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju